» Poradna » Ostatní

Dítě

Mám otázku chtěl bych vědět ským si mé dítě na počítači povídá a chtěl bych to hned slyšet ale nejak aby to nepoznalo. Povídá si totiž třeba na skype a mám prostě oněj strach. A taky už mi párkrat zalhalo takže mám o něj strach.

Odpovědi na otázku

tak si s nim promluvte, šmírováním nic nevyřešíte.

Spehovanie dietata nie je dobre riesenie.

No to je tedy vrchol, nepracuješ fotříku náhodou pro NSA? Dítě musí dostat info (rozumným způsobem) co se může stát, na co si má nejen na netu dát pozor, že existují i zlí (a oškliví) lidé kteří mu mohou ublížit. Pak už to bude na něm a ty papínku mu můžeš dále jen pomoci kdyby jen šláplo vedle. I přes veškeré šmírování nakonec každý udělá chybu, svoji chybu za tu zaplatí a příště už ji neudělá. Jak to budeš dělat dál, šmírovat jeho partnera / partnerku, kdy si dá první cígo, kdy prvního panáka? Tenhle šmír udělá jen jedno zdrhne ti do pochybné party, kde ho ale budou brát jako vlastního a tam se bude cítit lépe a nebude to jen tím perníkem co bude mít v sobě.

sledovaci program pokud je dite jen trochu chytrejsi nez vy(podle stylu dotazu ANO) tak stejne ale moc sanci nemate

Normální člověk/otec/rodič by nenasekal tolik gramatických chyb.

no to nevim

Ono třeba nejde o rodiče, ale jen děcko a chce sledovat sestru, bratra, svoji lásku atd.

Líbí se mi, jak někteří chytroprdi podle projevu hned věští, že píše dítě. Někteří dělňasové a obyčejní chlapi prostě nepsali slohy už od školy a taky jsou živi. Taky se bavím, jak uhrovitý Adolf zuří nad zmínkou o odposlechu.Prostě rozumné vysvětlení a dobré slovo nezabere vždycky. Pro ten případ je dobré vyhledat a koupit odposlechové zařízení, zvané štěnice. Většinou je to dost malé, aby se to dalo schovat někde v nábytku a příjímačem může být obyčejné VKV rádio. Vídám to na Aukru a na jedné velké burze v Praze taky sedává pán právě s tím rádiem a hromádkou doma vyrobených broučků. Na požádání půjčí rádio, nechá vás odejít jak daleko chcete a pořád do jednoho broučka na stolku mluví. Vy ho v rádiu krásně slyšíte i přes celou burzu, protože brouček funguje bezchybně. Napíše vám frekvenci pro vyladění rádia a brouček stojí tak kolem pětikila. Vyzkoušeno. Záměrně nepíšu, kde úřaduje, aby hned nekvičeli, že mu dělám reklamu.Zapomeňte na programy v PC, použijte vlastní zařízení. Dá se to i koupit na x stránkách na netu, ale tam je to hanebně drahé. Dá se to i postavit doma, pokud umíte vyleptat plošňák a pájet. Schemat je na netu taky dost.Plnou tlamu svobody a soukromí můžou mít bezdětní a malí smradi. Rodič se musí starat.

trebqa si jen s nakym pedifilem jenom nemisis mit stach

už běž spinkat, pi-pi-pi-pidifile.

Prolhaného parchanta zlískat a zakázat mu Skype. Když neposlechne, znova zlískat a zakázat mu počítač. Na výmluvy, že ho potřebuje na úkoly, odpojit internet. Musí nutně něco vyhledávat? Ano, ale pod dohledem, tu chvíli si čas uděláš a pak zase odpojit.Na výchovu každého haranta máme jen jeden pokus. Jak se zkazí, už se nespraví. Nerozmazlovat penězi, nepřekrmovat, neustále vytěžovat drobnými úkoly z domácích prací. Nechat ho občas fyzicky pracovat, házet lopatou, řezat dříví, přebírat brambory, ať se unaví a ušpiní. Pak vysvětlit výhody vzdělání a píle ve studiu. Jednou za dva týdny 24 hodin půst, aby poznal pocit hladu a vážil si každého jídla.Děti jsou dnes rozmazlené až hanba. Tahle kůra ho otuží a naučí spoléhat na vlastní schopnosti. Takové dítě se pak nemusí bát ani žádné šikany ve škole. Bude mít sílu a vlastní důstojnost.

nebo ho vyfotit a dat to na facebook a pospinit ho tam

Když se budeš dítěti co nejvíce věnovat a ne jen že ho posadíš k PC a máš klid, a vysvětlovat mu apod., nebudeš se muset bát, že kecá s kým a jak se ti nelíbí. Resp omezíš to na minimum.Nejvíce mě baví rodiče, kteří se na dítě vys.rou, posadí ho na celý den před PC a pak nadávají, co to z něj roste a ještě ho chtějí špehovat... vysvětluj mu, bav se s ním, nenchávej ho celý den u PC a TV a zbytek nechej na něm. Třeba tě mile překvapí.

A třeba taky ne, viď?Nepleť se do výchovy, když o ní víš kulové. Malý bezdětný smrkáči.

Na tak nemoudré dotazy by se ani nemělo odpovídat. Který rozumný a zodpovědný rodič jej položí do veřejné poradny na internetu. (?) Moc se dětem povoluje a dovoluje, což nese své ovoce , ať už zralé či špatné.

nech dite nejdriv poradne znasilnit, ono se pouci

Treba je to dite stejne posahyny jako jeho fotr a mothr a pusti si teply porno na netu

Je fascinující, jak tady o výchově dětí toho nejvíc vědí uhrovatý "tak trochu jiný kluci od počítačů", kterým ještě nezaschl inkoust na občance a kterých by se žádná holka nedotkla ani násadou od koštěte. Tady už chybí jen výchovná rada od Kolesy, jinak je to komplet

Takové špehy přímo nenávidím, kdybyste vy byl on, a zjistil by jste, že váš rodič vás takhle šmíruje... Zamyslete se!