» Poradna » Mobily

Displey sony ericsson xperia play

Dobrý den mám problém s displayem na SE Xperia play.funguje dotyk mobil vnímá poslepu najedu kam chci.Jak to vypadá více foto : http://www.imgup.cz/image/33zDíky předem za všechny rady !!

Odpovědi na otázku

Co třeba servis, to by nebylo řešení? Jinak nejspíš je poškozen flex pásek, který propojuje ty dvě pohyblivé části.

Ono do servisu to strkat nebudu :D 4 roky po zaruce :D to si opravím sám ale zajímalo mě co je špatně no ... ale to mě nenapadlo že to muže být ten pásek ... skusím na to kouknout díky moc zatím :)

"Ferda Mravenec - práce všeho druhu"

Ty Ferdo :D co je na tom tak obtížného ho rozšroubovat a kouknout na kontakty ... jak se nepovede tak ho vyhodím a koupím novej ... neříkám kdyby to byl novej mobil a ještě v záruce ... ale mám ho už pátým rokem takže tak no :D

Jo, těch pohyblivých mobilů to bývá častý problém, mohlo by se to případně dát koupit na eBay za pár korun.