» Poradna » Mobily

Displej si dělá, co chce, telefon se seká.

Prosím o radu. Aniž by se cokoliv stalo, začal najednou zlobit displej a vlastně celý telefon. Po odemknutí displej funguje 15-30 vteřin, pak si začne dělat, co chce. Aniž bych něco zmáčkla, něco se zvolí samo, naopak, když na něco máčknu, nereaguje nebo se zvolí něco úplně jiného. Při psaní klávesnice nereaguje.. Většinou pomůže telefon zamknout a zase odemknout, ale to pomůže zase jen na chvíli. Co můžu dělat jiného, než dát telefon do továrního nastavení?

Odpovědi na otázku

Nemam tuseni co je to za telefon, ale takto se obcas chova vlhkost v displeji, zkus ho dat na par hodin nekam do sucha pri teplote tak 50C.

Zapomněla jsem uvést, Honor P9 lite.

Telefon jsem dala asi na hoďku do trouby na 50 stupňů a pomohlo to, vše je naprosto ok. Takže díky!

Pokud v telefonu je vlhkost, tak tohle nebude konečné řešení ;)

Tak,to vypadá,že mobil je v háji.S tím už jsem se setkal u kamarádky udělal jsem to,že jsem ji dal zámek na každou aplikaci zvlášť.To proto aby se nespouštěli,ale to pomohlo jen na chvilku prostě se s mobilem rozluč.

Telefon do továrního nastavení samozřejmě můžeš zkusit dát, možná budeš mít štěstí, ale nejspíš to nepomůže.V lepším případě to bude nějaký špatný kontakt v konektoru mezi dotykovou obrazovkou a mobilem, v horším je mobil v háji.

Sběrný dvůr.Kup si Honor 10

Nemůžeš dělat vůbec nic, dokonce ani to tovární nastavení. Tedy přesněji řečeno, udělat ho můžeš, ale bude k ničemu, tohle je hardwarová závada. Buď vadná dotyková vrstva (opravitelné) nebo vnik vody (neopravitelné)

Mňe to robi tiež neňi to tak hrozne ale robi same sa spušťaju aplikacie a keť pišem tak pišem samo ak bi ňiekto vedel ako to opraviť prosim mam sony xperia XA

Mě to dělá totéž sám od sebe si píše co chce volá kam chce také si s ním nevím rady říkají že to je sowtwer ale ani tak nejde

Tak se mi zdá, že je to systémový problém Honor P9 lite. Mám ten samý problém. Když bylo telefonu pár měsíců, tak mi začal dělat totéž. Reklamace uznána, vyměněn displej. Měsíc po záruce začal znovu zlobit. Teď čekám na Vánoce a nový telefon. 😀 Ještě malá poznámka, u slotu na SIM a SD se na displeji objevil nažloutlý flek. Tudy se tam pravděpodobně vlhkost dostala. Ale musim říct, ze mobil nikdy nebyl vystaven nadměrné vlhkosti.

Dobrý den mám dotaz mám Samsung s9 edge kdiz ho zapnu chvíli jde jak ho uzamknu tak z černá obrazovka a v horním displeji zelení malinký pruch děkuji za informace

Dobrý den můj mobil (Vivo y11s) se mi seká když zapnu hru tak po 5-10 sekund se mi ukáže černej displej a hra se vypne nevím co mám dělat můžete mi pomoc děkuji...