» Poradna » Mobily

Displej se chová jako zamáčknutý ale není

Ahoj . Včera v noci se mi začal divně sekat telefon a já jsem si řekl že ho nechám být a že se na to ráno podívám . Ráno jsme zjistil že se displej chová jakoby byl promáčknutý ale nejsou na něm žádné známky promáčknutí . Nevíte někdo co by s tím mohlo být ? budu rád za každou radu a předem moc děkuji :)

Odpovědi na otázku

Duplicate.Chova sa ako promacknuty, to ako ze je prehnuty ale nie je prasknuty, alebo sa chova, ako keby si tam mal prst, ze je ako keby stale zatlaceny prst na dotykovej vrstve?

Prasknutý displej mám dlouho ale do včerejšího večeru bylo vše v pořádku . Chová se jako bych tak co 5-15 sekund položil prst někde mezi homebutton a backbutton .. Displej není prasknutý u homebutonu ale úplně na druhé straně telefonu ..