» Poradna » Mobily

Displej "Samsung S5"

Dobrý den. U svého telefonu "Samsung S5" jsem si všiml, že na světlém nebo bílém pozadí je vidět žlutý nebo tmavší přechod v polovině displeje. Například když si dám přes celou obrazovku bílé pozadí, tak je vidět že horní polovina displeje je krásně bílá a ta spodní polovina je tmavší (béžová, žlutější). Je tam zkrátka vidět takový přechod, nevíte prosím o jakou závadu nebo jaký problém by se mohlo jednat? Telefon je 11 měsíců starý, tak doufám že by to mohl být jen softwarový problém, ale obávám se že to bude spíše hardware. Nemá někdo podobnou zkušenost a nebo není tady někdo, kdo by se již se stejným problémem setkal? Děkuji předem za všechny rady a odpovědí.

Odpovědi na otázku

Jistota je jediná, SW to není :)

A nevíš co by to mohlo být a případně jak to řešit?

Reklamace, mas to v zaruce.

Ty to doma fakt nevyřešíš, takže zkus hádat, co s tím ;)

Napadlo mne, jestli by to nemohl být tvrzeným sklem, mam na mobilu laciné ochrane sklo zhruba půl roku. Tak mě napadlo zda by to nemohlo mít nějaký podíl na vině.