Displej NTB měl vadné pixely - při reklamaci byl vyměněn za horší

Dobrý den,reklamoval jsem shluk vadných pixelu na svem NTB "Acer aspire V15 nitroblack" (výrobní číslo: NXMQLEC0014440CE5C6600) reklamace byla vyrizena vymenou displeje. Coz by se na prvni pohled mohla zdat super jenze ja mam pocit ze mi tam nainstalovali displej ktery ma mnohem horsi zobrazovaci vlastnosti nez mel predchozi. Proto se ptám zda jde objektivne zjistit zda tomu tak je ci nikoliv.Tyto hodnoty na me vypadnou pri pouziti Monitor asset manageru a abych rekl pravdu moc moudry z toho nejsem :/Vyznáte se v tom někdo ?Manufacturer............. AUO Plug and Play ID......... AUO38ED Data string.............. B156HTN03.8 Serial number............ n/a Manufacture date......... 2014, ISO week 43 Filter driver............ None ------------------------- EDID revision............ 1.4 Input signal type........ Digital (DisplayPort) Color bit depth.......... 6 bits per primary color Color encoding formats... RGB 4:4:4 Screen size.............. 340 x 190 mm (15,3 in) Power management......... Not supported Extension blocs.......... None ------------------------- DDC/CI................... n/aColor characteristics Default color space...... Non-sRGB Display gamma............ 2,20 Red chromaticity......... Rx 0,575 - Ry 0,345 Green chromaticity....... Gx 0,340 - Gy 0,560 Blue chromaticity........ Bx 0,156 - By 0,123 White point (default).... Wx 0,313 - Wy 0,329 Additional descriptors... NoneTiming characteristics Range limits............. Not available GTF standard............. Not supported Additional descriptors... None Preferred timing......... Yes Native/preferred Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Dobrý postřeh.Původní panel byl pravděpodobně IPS.Stávající je TN.Oba panely jsou technicky prehistorické, ale TN přímo muzeální. Co s tím?Reklamuj to a dodej k reklamaci uvedený test.

Chapu dobre ze usuzujete z nasledujiciho nazvu B156HTN03.8 ? Nebo kde se to dá vyčíst :D Jinak moc děkuju za rychlou odpověď.

Opět dobrý postřeh, ale stačí i uvedený ID.Co s tím?Neřeš to, reklamuj a požaduj původní originální IPS.