» Poradna » Mobily

Display

Zdravím, mám problém. Mám Xiaomi telefon a mám ho už 3. rok a neseká se. Pravidelně ho čistím. A nevím jak to mám popsat, ale když volám tak tam máte ikonky jako zavěsit, ztišit hovor apod...a když hovor ukončím, tak najednou mám na displeji na tapetě rádoby obtisklé ikony z hovoru... nechápu i internetové stránky nebo Messenger i když jsou ty aplikace vypnutý... prosím o pomoc :((

Odpovědi na otázku

"nechápu i internetové stránky" - které konkrétně?

Jakékoliv právě, jsem třeba na googlu a ty všechny ikony se obtisknou na tapetu.

Blbne mi i klávesnice, furt to píše jakékoliv interpunkce

Co znamená "Pravidelně ho čistím" ???

Vyzkoušejte restartovat telefon do továrního nastavení - ano, musíte si pak všechno obnovit ze zálohy - ale u synchronizovaného google účtu by to neměl být takový problém.Pokud to nepomůže, bude vadný displej a pomůže jedině servis, pokud se to ještě vyplatí u tříletého telefonu. Podle mě spíše ne.

Nejspíš vypálený OLED displej.

Taky me to napadlo.
Ale popsal byste to takhle? Urcite ne.
Tazateluv popis se odlisuje v tom, ze z nej neprimo vyplyva (nenapsal to tam, proc by to delal, zjevne to nepovazuje za dulezite), ze to po relativne kratkem case zmizi. Protoze se to objevuje opakovane
Akorat se to da interpretovat tak, ze se to objevije opakovanr vzdycky, kdyz ma tmavou (nebo svetlou?) obrazovku diky telefonovani.
Ono to proste zjevne boli. Jinak si tu neochotu poslytnout informace neumim vysvetlit. Nebo se tu dotazy plati od poctu slov (a uzitecnych informaci).