» Poradna » Web a internet

Disney+

Zradím všechny, mám dotaz. zaregistroval jsem se do streamovací služby Disney + ovšem nevím jak je to možné ale vlastním nedopatřením jsem za svůj email dal koncovku gmail.cz místo .com Disney + nic nenamítal ovšem problém nastal když chci ověřit učet na emailu který neexistuje. A bohužel email jde pravděpodobně změnit až ve chvílí kdy učet ověřím. Nevíte někdo co s tím ?? Děkuji

Odpovědi na otázku

Kontaktovat podporu Disney+, tady vam e-mail nezmenime, ani nenavrhneme reseni. Pokud vas podpora posle do haje, tak jedine zablokovat platby v bance a pripadne zkusit novou registraci se spravnym e-mailem.

Řešení je překvapivě snadné, založ si nový účet se správným mailem a toho starého si nevšímej. Jelikož ten původní neověříš, tak ho služba brzo zruší.