» Poradna » Programy

Diskuzní fórum

zdravím všechny, chtěl bych vytvořit na své stránce jednoduché diskuzní fórum a knihu hostů. -mé poznatky v HTML jsou dosti ubohé a tak se chci zeptat zda-li někdo nevíté o softwaru, který tvorbu diskuzního f. a knihy h. dokáže vytvořit. díky Kraus

Odpovědi na otázku

Diskuzní forum nejlepe v php+sql, na adrese http://def.vosji.cz/~opleta/forum/se muzes na jedno podivat, je GPL, cili zdrojak je free, napis autorovi, snad ti ty zdrojaky posle. Grafickou upravu nebo jine veci si predelas a mas to zadarmo.

Proč dělat konferenci, když na www.pandora.cz je již hotovo? Stačí udělat odkaz.