» Poradna » Programy

Diskuze: Adobe Indesign - jak zvětšit kvalitu přidaného obrázku (defautně)

Ahoj, když do Indesign přidám fotku (s normálně vysokým rozlišením), zobrazí se v menší kvalitě a musím vybrat Zobrazení > Rychlost zobrazení > Vysoká kvalita zobrazení.Ikdyž však soubor uložím, při příším otevčření je fotka zobrazena v té nižší kvalitě.Nevíte prosím, jak tu kvalitu ukotvit?Díky

Odpovědi na otázku

Edit > Preferences > Display Performance .. ostatné už nájdete, tiež som s tým mala problém.