Disk,grafika

Zdravím,tak měl sem problém z diskem,který už odešel je tam nový ale mám jiný problém a nevím zda to souvisí s tím diskem co odešel,začaly se mě objevovat různé pruhy čáry atd,myslíte že ten disk co odešel mohl poškodit grafiku nebo něco jiného,před tím to nedělalo než odešel disk,díky za rady.

Odpovědi na otázku

disk grafiku nepoškodí. skôr to vyzerá na chybu v zdroji ktorý poškodil disk a zasiahol grafiku

no on ten disk nešel už delší dobu,při zapnutí pc nabíhal třeba až po 40 minutách,ale grafika šla v pohodě,pak odešel disk a nejednou i grafika nejspíš

Nejspíš jen ten počítač už celý šrot. Každopádně porucha grafiky s diskem naprosto jistě nesouvisí.

Taky jsem se už setkal s tím, že zdroj spálil elektroniku disku, ale základní deska to přežila.

no mam tam starou grafiku nvidia ge force gtx 460 a co teda dát místo ní,nechci nic drahýho,není to na hry jen prohlížení,sledování filmu.

Tak jestli to dělá zdroj, tak příště zničí něco dalšího.

Nejlevnější grafiku jakou seženeš...

no to jo,to vím,ale potrebuji poradit jakou,moc se v nich nevyznám abych nekoupil grafiku která mě tam nepujde zastrčit atd.novou nebo bazarovou ale neznám pravě jakou náhradu dát.

Dneska je v grafikách už jenom jeden standard, PCI-E, takže jakoukoliv.