Disketová jednotka

Ahojte,

prosim Vas o pomoc. Potrebovala som nieco precitat z diskety. Strcila som disketu do disketovej jednotky
a nechce mi ju precitat. Vyhadzuje mi hlasku " Vložte disketu do mechaniky" a disketa je uz tam. V nástrojoch na
správu (start, nastavenie, ovládaci panel, nastroje na spravu, system) som nasla hlasku
Typ udalosti: Chyba
Zdroj udalosti: Disk Zariadenie \Device\Harddisk0\D má chybný blok a názov súboru IoLogMsg.dll.

Prosim poraddte mi. Mechanika nie je odpojena.

Odpovědi na otázku

To jsou ty diskety...Zkuste odjistit a odsunout krytku na disketě, zda tam nepřesahuje ten hadr v obalu. Nebo, pokud mechanika přečte jinou disketu, je tato holt na vyhození.