» Poradna » Notebooky

Disk v rámečku po zasunutí do NTB nejede

Koupil jsem si rámeček do slotu po |DVD mechanice, dal jsem do něj disk, zasunul do NTB, disk se rozjel, ale NTB ho nevidí. Ani v BIOSu. Máte nějaký nápad?Disk jinak externě funguje.Díky

Odpovědi na otázku

Jaký OS ?

+ jaky ntb a disk?

Obě otázky jsou mimo mísu. Je to špatném (nedostatečném, nedoléhajícím) zapojení hlavně té "vložky" cos koupil, v šachtě po mechanice.

Ty se k vložkám radši nevyjadřuj

mě teda vždycky fungovala i noname "vložka" z číny i když uvnitř neseděla uplně přesně.