Disk nejde inicializovat

Zdravím ,mám docela problém.Takze,chtěl jsem si přeinstalovat Windows na Notebooku,vytahl jsem disk a zapojil do PC abych si pretahal fotky atd,pak jsem něco zapomněl vrátil disk do notebooku a dál zase do PC ale po kliknutí na disku mi to napsalo že není čitelný nebo je požkozeny,pak v notebooku normálně fungoval, ale po restartu se nemohl načíst a furt se zapínal dokola ,ale Windows nenacetl,při instalaci z USB disk nešel vidět v PC ve Správci Disků, píše že není inicializovany a když dám inicializavat napíše error I/0.Nevite co stim??

Odpovědi na otázku

Třeba odešel - je třeba to ale prověřit, nejlépe pomocí utility od výrobce (stáhni na stránkách výrobce disku).

Dobře

On sice kolega dobře praví, ale ta souvislost s přepojováním je nápadná. Tudíž bych napřed prověřil to, co souvisí s přepojováním, tzn. datový a napájecí kabel: Zkontrolovat řádné zasunutí, popř. zkusit i jiný kabel, pokud je k dispozici.

Kabely jsem zkoušel vyměnit a nic,navíc kdyby disk odešel,což mi přijde divné,tak by nešel vidět ve Správci Disků ne?Taky jsem zkoušel ho v příkazovým řádku konvertovat na GPT ,ale napsalo to,že to nejde kvůli chybě zařízení I/O a v WD Utillity nebo Crystal Disk Info ,HDD nejde vidět

Tak tedy smůla. Ale za pokus to stálo.

A co se tedy stalo??Fungoval v pohodě a po prvním připojení jsem normálně kopíroval soubory všechno a až po druhým připojení v PC nešel vidět to jako mezi tím odešel?

Tak kamarad zjistil ,že je tam 34 vadných sektorů při načítání zaváděcího systému.