» Poradna » Ostatní

Disk IBM je SHIT!!!!!!!!!!!!

Grrrrrr.Tak vcera mi zkolaboval u druhy disk IBM Deskstar. Prvni umrel uplne bez varovani, ztratil jsem vsechna data! Pak mi ho zreklamovali, a po 3 mesicich zacal mit dlouhe prodlevy, tak jsem radsi vse zazalohoval a po dvou dnech klek.Dostal nemoc, co se jmenuje "klepavka IBM". Proste zacne s sebou cukat, nic z nej neprectete, servisni program IBM nasel pres pul disku vadnych clusteru. No, proste hlavicky se asi zakously do povrchu a ryjou drazky na brambory Dejte si pozor na disk IBM Deskstar 75!!!!!! Ja mel velikost 45 GB a podle ohlasu velmi poruchovy. Udajne jsou poruchove pouze disky MADE IN HUNGARY!No nic. Poslal jsem ho na reklamaci a uz mam domluvene, ze mi misto IBM daji MAXTORA. Asi jsem byl moc zlej, protoze hned vymekli... Cao

Odpovědi na otázku

Me odesel IBM 10GB asi pred dvema rokama. Od zacatku byl podezrelej a po par mesicich se proste jednoho dne nerozbehl. Tak jsem ho reklamoval, dostal spatky penize, priplatil tisicovku a odesel z kseftu z Barracudou II, 20GB, ktera jede dodnes bez jakychkoliv problemu.Takze IBM bych spis uz nekoupil

jj, jak rikas ... sou to shity ... mam tu serii ICTLA (40GB) nebo jak se to jmenovalo .. (kamos ji mel taky 2x) ... a o ty se rikalo ze uz je v pohode ze neni poruchova ... a ejhle po pul roce je v pr.deli. Ted mi lezi doma na policia cekam az si koupim jinej jelikoz naposled co sem ho zkousel tak trochu bezel. divne v nem mlatilo ale slo s nim pracovat (v ramci moznosti) .. tak ho tedkonc nepripnu dokud nebude novej abych to na nej rovnou prekopal ... Ale jinak kdyby nebyly tak bugozni tak sou v pohode. Po tu dobu co fungoval tak mi behal rychle a potichu (kuli tomu sem ho taky kupoval) ...

jasně , kup si radši ruský válenky