» Poradna » Ostatní

Disk Google

Dobré odpoledne,na Disku Google jsem nasdílel kamarádce asi 13GB složku. Tu si přesunula na svůj Disk, a tak by se mi mělo těchto 13 GB uvolnit. Bohužel se tak nestalo. Koš mám vysypaný. Nevíte, co s tím, prosím?Děkuji

Odpovědi na otázku

proc to delate?

Zruš zdieľanie. Pretože ona má stále prístup k tomuto miestu a je to rezervované - darmo presunula - prakticky len prekopírovala a zrušila informácie o uložení, ale súbory sú fyzicky na Google Disku stále.

já myslím že google data neduplikuje zbytečně, takže se nic nepřekopírovalo, jen se jí udělal link z původních dat. pokud se zruší sdílení původní složky tak už půjdou tazateli smazat a je otázka co se stane s tou její složkou - buď taky zmizí a nebo jí zůstane kopie (to spíš)

ja sy myslím že existuje archyv googlu preventivní rezerva i pro policii jako dukazy tak že špatna odpověd každa stranka kde se najede se zaznamenava na internetu dat čas i misto to ja zase vím