Disk D mizí

Ahoj, mám 2 disky, disk C kde jsou jenom programy a disk D kde je ostatní, jakmile pracuju s diskej D, celej zmizí, naskočí až po restartu a znovu, pokuď chci něco z flashky přetáhnout, tak zmizí. Zkoušela jsem opravu zadáním chkdsk D:/f do příkazového řádku, nepomohlo, ale jsem laik. Prosím poradí někdo. .......moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Jsou to dva disky nebo dva diskové oddíly na jediném disku?

Jsou to dva disky.......ono už to takhle jednou blbnulo a pomohlo, když jsem udělala tu kontrolu chkdsk D:/f......něco to opravilo a bylo to v pohodě, teď to napsalo něco, že nic nenašlo.

Řekl bych,že ti ten HDD "odchází"...