» Poradna » Notebooky

Disk 100 %

Zdravím, mám notebook Acer Aspire E15 a mám disk pořád 100% využití a procesy na 0,0 Mb/s, nevíte co s tím? Přitom tam mám i5-7200U a nVidia 940MX a třeba ETS 2 se mi seká na low nastavení.. Myslíte že by pomohlo SSD disk nebo přeinstalovat notebook? Díky moc za jakékoliv odpovědi ☺

Odpovědi na otázku

Prohlížeč událostí > karta Disk > seřadit procesy podle vytížení > zjistit který proces čte/zapisuje a kam. Podle výsledku postupovat dál.-----------A nebude taky na škodu zkontrolovat filesystem (chkdsk X: /f) a disk samotný (crystaldiskinfo).