» Poradna » Programy

Discriminace komunity Bobáňů

chtel bych upozornit ze dnes v odpolodnich hodinach doslok silne diskrimincnimu utoku vuci komunite Bobáňů.Byl smazan thread:
setkání všech Bobáňů
Autor: Pítr Bobáň Datum vložení: 23.9.2004 8:15:48 Celkem odpovědí: 29Text:Protoze se nase komunita chvalyhodne rozrusta, navrhuji udelat setkani vsech Pítrů Bobáňů.Na tomto srazu bychom si mohli predavat zkusenosti s nejlepsim operacnim systemem - windows a prohlizecem IE.Zaroven bychom si mohli vymenovat fotografie Billa a povidat si o jeho zazracnych schopnotech. Mozna by velky Bill prijal i pozvani na sraz.Ale hlavne bychom si mohli udelat jasno o nedostatcich nahrazkovych radobysystemu a prohlizecu.Linuxaci, pouzivatele Opery, Mozilly a jinych nahrazek by na sraz samodrejme nesmeli !Neplati pro MYIE2 - to neni nahrazka.Tak co vy nato?
reakce si muzete precist nahttp://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp
Chtel bych upozornit ze prispevky jsou psany jemnou cestinou a nedochazik zadnemu napadeni nektere mensiny obyvatel jako treba pouzivatele nahrazek.Z toho usuzujeme, ze spravce poradny je sam nahrazka kdyz maze prispevky tykajici se windows a ktery nepreje nasemu setkani s Billem.

Odpovědi na otázku

za prvé, proč to cpeš do poradny, kdýž na podobný sqosty je fórum lepší (někoho to aspoň méně štve)za druhé, asi Bobáň štve redakci, to se potom nedá nic dělat

Bobáňi Bobáňi Bobáňi GO GO GO GO GO...

Konec Bonanu v Cechach... Mam na Vas reseni.

STOP Bobanum!for ($i=0;$iSTOP Bobanum!");}

Ano to je pravda,redakce asi nema rad komunitu Bobáňu a vsechny thready maze

mne zase stve kdyz je tady mrtvo a jediny cemu se clovek zasmeje je otazka jaky je nejlepsi antivir, ktera je tu obden.Jo a taky mne stve ze linuxaci nechteji uznat ze linux neni operacni system.A forum neni dobry. Tam se mluvi sproste a nam Bobáňům by se tam nelibilo

jo a ze redakci nestve ty tready o rasove nesnasenlivosti.At uz z ceske nebo slovenske strany.To uz jsou debaty ktere jasne porusily zakon a daly by se soudne stihat.A toho se my Bobáňi z komunity nezucastnujem.To mozna delaji Bobáňi z rad linuxaku kteri nam chteji skodit

Kurňa, nevíte někdo jaký je nejlepší antivir na Bobáně???

na Bobány by fungoval jedine antivir doporuceny microsoftem

Tak sem si nainstalil antivir a ten mi hned nahlasil pritomnost viru windowsXP.

s*at na ne - nebo bojkot jejich diskuziKonec Bobanu v Cechach!")' width="600" height="436">

Nejlepší antivirus na Bobáně:

Ano, linux není OS, ale jenom jeho jádro.Debian GNU/Linux je operační systém A po záměně jádra klidně BSD nebo Hurd a nebo uplně jiné jádro a pořád je to Debián...

Ano, linux není OS, to je zcela přesně řečeno

Ten pták asi nebude tučňák, to by asi nelétal, že

posilam detail, tucnak to asi opravdu nebude

zacinam se bavit ))

stopka nefunguje?

nemůžu si pomct, ale začíná se mi to docela líbit, alespon od tohodle Bobana

vsak dej se k nam a budes vysmatej.Nase desatero ma pres sto bodu, ale hlavni je:Linux neni operacni system

Nejake namitky?

Bude pekne, deti si hrajou

Kdo je Bobáň ten je GAY! HEJ HEJ HEJ

Nadesel cas Bobanum otevrit oci a nechat je vyjit z temnoty.

Je to tak!