» Poradna » Programy

Discord

Ahoj, ráda bych se vás zeptala, jak se na discordu dá nastavit nebo spíš jak dát povolení "Manage Webhooks permission" ráda bych se přidala k jednomu serveru, ale ten bot/asistent mě prosí o toto povolení a já nevím, kde to najít.Děkuji :)

Odpovědi na otázku

Při připojování k serveru není nutné schvalovat jakékoli povolení. To mají přeci na povel admini. Jestli přidáváš bota do serveru tak si většinou vytvoří vlastní roli s tím co potřebuje na provoz.Jinak v nastavení rolí se dá normálně zapnout. (v češtině to je Správa háčků webhook)Také v nastavení každé místnosti je volba pod stejným názvem.Nespočívá-li v tomto problém, tak netuším kde by mohl být.