» Poradna » Ostatní

Discord

Ahoj. Na discordu jsem volal s kamarády a vůbec jsem je neslyšel, oni mě jo. Den předtím to bylo v pohodě ale teď ne. Ve sluchátkach je sice slyším ale málo a když nemam sluchátka tak je neslyším vůbec. Poraďte mi prosím

Odpovědi na otázku

Když nemáš sluchátka tak to chápu že je neslyší. Zkus kliknout na jejich profil při volání a dát zvuk na max, nebo zajdi do nastavení. Pokud to nebude fungovat tak dej právě tlačítko na zvuk a dej směrovač zvuku, dej discord na max.