» Poradna » Notebooky

Discord Zvuk

Dnes jsem se bavil s kamaradem pres discord pres dopoledne a vsechno bylo v pohode, ale kdyz jsem mu zavolal odpoledne tak mi rekl ze me blbe slyší a nevím čím to může být. Hlasitost mikrofonu na discordu mam na nejvic a kamaradi me maji na 200 procent a říkají že me blbě slyší. Nejvíc je divne ze je to proste z niceho nic ani restart pocitace nepomohl tkaze uz nevím co s tím. nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Vybraný špatný vstup?

Nikde jsem nic nevybiral dokonce jsem zkousel dvoje sluchatka

Jo a mam tam napsano ze mam vstup výchozý

Tak zkus jiný? Mimochodem, doporučuju se naučit základní pravopis místo používání Discordu.

Jenze ja kdyz dam takovy ten test mikrofonu na discordu jak se tam muzes sam sebe slyset tak se slysim uplne vpohode

Hlavne se to stalo proste pres den kdy jsem nic s tim nedelal

Tak tím se to vysvětluje.

AHOJQY