» Poradna » Programy

Discord se mě odpojí když zapnu hru

Zdravím potřebuju poradit. Když zapnu discord a mluvím s kamarády a řeknem si že jdeme hrát hru (League of Legends) tak v clientu lolka mi discord nomálně běží, pak zapneme hru hra jde do fullscreenu tak mě to jakoby odpojí od discordu respektive v místnosti jsem dokonce to i detekuje hlas protože mi svítí zelené kolečku u avataru ale nikoho neslyším a nikdo neslyší mě. Na internetu jsem nenašel žádný návod jak to fixnout proto mě napadlo jako možnost napsat sem jestli někdo neví co s tím. Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Zajímá mě co ti příjde na mém příspěvku vtipné, myslím že jsem ho napsal relativně slušně a žádám o radu takže si myslím že vysmívat se není úplně na místě 😉

Zdravím už to bylo vyřešeno? Mám to sáme a nevím co s tím..