» Poradna » Notebooky

Discord hlas

Ahoj, mám problém s Discordem. Když telefonuji a někdo mluví, ukazuje se u mé profilovky někdy zelené kolečko- že také mluvím. A když volám na Discordu a zároveň mívám schůzku na Microsoft Teams-na Discordu mám zaplý mikrofon a na Teams někdo mluví, tak u mě pořád svítí zelená kolečko,že ode mě jde nějaký hlas a ostatní na Discordu, kteří jsou také na Teams ve schůzce, kvůli tomu slyší 2x, jednou z jejich PC a jednou ode mě. I přesto, že mám sluchátka a tudíž by zvuk měl jít jen do sluchátek, tak to jde i na ten discord. Vůbec se nevyznám v nastavení Notebooku(Asus) nějaké rady? Děkuji

Odpovědi na otázku

Tady se někdo vůbec nevyzná v pc, a hned chce podvádět ve škole :Dje úplně jedno jakou máš značku notebooku, a navíc nastavení je u všech win 10 stejné. Běž v Discordu do nastavení, hlas a video, vypni si ,,automaticky určit citlivost zvuku´´, a dej si tu posuvku pod tím na víc. musíš to odzkoušet, aby bylo slyšet tebe, a ne učitelku prvouky :D.

Prvouka pekne ty !!😂😂😂

super