» Poradna » Windows (a jiné OS)

Disc manager

Zdravím, můžete mi někdo, prosím, napsat postup rozdělení disku "c" pomocí disk manageru ve W7? Koupil jsem starší pc, kde je jen céčko se systémem a několika programy, disk má 250 GB. Ať něco nepokazím, chodit do servisu se mi kvůli tomu nechce... Předem díky.

Odpovědi na otázku

Blbost disk rozdělovat.

Ak chce system zalohovať, som za rozdelenie. Aj reinštalácia je jednoduchšia. A Gparted je jednoduchý aj keď základy na to človek musí mať

Na webu je mraky návodů. Tady i dokonce video jak na to:https://www.youtube.com/watch

Doufám, že nechceš použít původní systém bez reinstalace?

Disk o takovéto velikosti paměti nemá cenu dělit na cokoli.

Nejde o 40 GB HDD, kam sa vojde len Win

Stačí vidět blbečky "pesedm" a "kancle...." a raději vše vzdávám.