» Poradna » Programy

Dirt4

Snad jsem to dal do správný rubriky.Mám takový problém s DIRT4.Když vyšel na zkoušku jsem si ho stáhnul a odjel toho docela dost.Problém byl v tom,že hra padala po nějaké době.Před 14 dny jsem ji koupil a je tam stejný problém.Po nějaké době padne a je to docela nepříjemný hlavně v online ježdění.Sice moc hwer nemám ale ani DIRT Rally mě nepadá tohle jo.Nemáte nějakou radu,děkuji

Odpovědi na otázku

Taky jsem ji zkousel a nicim me nenadchla,ale zrejme jsi neco pridal do PC co tam nepatri.Tohle me pomohlo. https://www.malwarebytes.com/antirootkit/

Ne ne,pc je čistý.Je předělanej windows.Mám jedině American truck simulator,Project Cars 2,Euro Truck simulator který jsou momentálně nainstnutý.Nemám v něm žádnej "zbytečnej" program.