DirectX

Ahoj, nemůžu hrát hry na počítači kvůli tzv. DirectX. zkoušel jsem ho stáhnout, ale pokaždý když ho chci nainstalovat mi vyskočí "Došlo k vnitřní chybě systému. Další informace o této chybě naleznete v souborech DXError.log a DirectX.log ve složce Windows." Neví někdo čím to může být? za každou radu díky.

Odpovědi na otázku

Co takhle se podívat do těch logů??

Tady ti to napsalo, co máš udělat. "Došlo k vnitřní chybě systému. Další informace o této chybě naleznete v souborech DXError.log a DirectX.log ve složce Windows."Udělal jsi to?Pokud ano a nerozumíš tomu, co je tam napsáno, tak to nakopíruj sem, pokud ne, tak směle do toho.

Prosimvas dela mi to same a nevim si rady tak ti to zkopiruju a mohl bys mi prosim poradit? :) 02/05/17 20:37:48: infinst: C:\Windows\system32\d3dx9_27.dll have been installed already.02/05/17 20:37:49: infinst: Installing C:\Users\Jakub\AppData\Local\Temp\DXE115.tmp\d3dx9_28_x64.inf [DefaultInstall]02/05/17 20:37:49: infinst: Target file: 'C:\Windows\system32\d3dx9_28.dll' Target file is Version 9.10.455.0 Source file is Version 9.10.455.002/05/17 20:37:49: infinst: C:\Windows\system32\d3dx9_28.dll have been installed already.Tohle mi pise ten DirectX.log ten error.log nemuzu najit .. chci to opravit protoze mi kvuli tomu nejde cs:goDiky moc za pomoc

Podle tohodle to už máš nainstalované.

Ano ja mam nainstalovany direct ale kdyz hraju cca 45min cs:go tak se mi to najednou sekne a pise to tohle kdyz sem to zkousel preinstalovat tak mi to take nejde nevim si vubec rady.

Pokud CS:GO spustíš, tak chyba není v DirectX. A že ti po chvíli spadne, to zavání chybou hardwaru (grafická karta, HDD, CPU, ... ) nebo nějakým virem.

Ten DXError.log někde musí bejt, koukni se do složky s datama hry (někde v C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common, nebo něco podobného)