» Poradna » Notebooky

DirectX problemy

Cus, mam problem, tusim, s DirectX. Nainstalovanou mam v12 a WIN10. Jde o to, ze aplikacr(hry) vyuzivajici DX se nespousti pres dedikovanou GK AMD R7 M260DX, ale jen pres integrovanou R7. Pri nainstalovani patche pro hru Crysis2(neco s DX11) se dokonce spousti obe GK(v rezimu crossfirex), dle toho soudim, ze problem je v Directu. Aplikace(Maps,..) dedikovanou gk problem neni. Jake je mozne reseni? Jak? Moc diky za pomoc...

Odpovědi na otázku

Spíš ovladače...

Přesně tak. Je třeba nainstalovat aktuální ovladače grafiky pro W10. Pokud se jedná o notebook, tak ty stahovat výhradně ze stránky výrobce notebooku. Ostatní nebudou s největší pravděpodobností fungovat.

Obema diky, ovladace s datem 15.9.2015 jsou stazeny ze stranek lenova pro win10.

Refresh moc prosiiiim.

v nastaveni graficke karty?

V nastaveni gk (Catalyst Control Center) je nastaveno vse spravne.