» Poradna » Programy

DirectX a W2000

Někteří lidi tvrdí, že WINDOWS2000 nepodporují DirectX (a tím pádem ani drtivou většinu současných her). Jiní říkají, že DirectX je plně implementováno. Jak je to doopravdy?

Odpovědi na otázku

sice podporuji DirectX,ve verzi Direct X7.Ale jde to vselijak.Pokud se podari nainstalovat Microuse na masinku,porad jeste chybi nektere ovladace,hlavne starsi grafiky,zvukovek.SB Live! tam je sice implementovana,ale to je o necem jinem,TNT Ultra jsem videl bezet s Fillrate,o jakem se WIN 98 ani nesni.ALE NEZ SE TO ZPROVOZNILO!!!