» Poradna » Programy

DirectX 8.0CZE

Pri testovani DirectDraw v DirectX mi bud Windowsy (98SE) hodi vyjimku nebo mi zatuhne PC. Jak to resit?Mam Celer500,Creative Riva TNT2 32MB M64, prave stahnute ovladace od Creativu verze z 20.10.2000

Odpovědi na otázku

Ja bych rek, ze to bude ovladačema. Zkus nejake starsi osvědčené.

Jen pro úplnost, aby jste nezkoušel zbytečnosti. Nová verze DirectX je 8a

neviem aka je doska, ale ja som mal podobny problem a navyse mi to tuhne aj pri prehravani videa. prvy problem som vyriesil naistalovanim servis packu zakladnej dosky (matsonic MS7127C) a druhy problem stlale pretrvava