DirectX 8

Potřeboval bych,aby me nekdo poradil,jestli se da odinstalovat DirectX 8.Nainstaloval jsem si betaverzi a ta me ted hlasi,pri kazdem spusteni pocitace nebo hry,ze si mam stahnout novjejsi verzi.Problem je v tom,ze ji nemuzu nikde najit.Zkousel jsem to u Microsoftu,ale nic.Za pomoc predem dekuji.

Odpovědi na otázku

No to bol pekny nerozum instalovat beta verziu. Najma ked Microsoft tvrdi, ze direct x je vlastne cosi ako upgrade jadra systemu a odinstalovat nejde. Ale par dni dozadu sa jeden nestastnik pytal na rovnaky problem a jemu som napisal adresu na programik DirectX uninstaler. Uz si ju nepamatam, ale ak chcete, ozvite sa mi na mail a ja vam ho poslem. BTW,podla autora to nefunguje pod ME a W2000