» Poradna » Programy

DirectX 8 - instalovat či ne ?

Na novém computeru jsou DirectX 8 cz.Něco mne láká je nainstalovat,ale slyšel jsem že to kurevsky rozhasí systém,tak co je na tom pravdy ? A můžu je kdyžtak deinstalovat ?Jedu pod Win98 (milenia se vymrdali jak viks)Díky

Odpovědi na otázku

rozhasi system,ci zda WIN Me podobne asexualnim chovanim stoji za .... Ale!!!! Zvysuji se naroky na alokaci pameti,pri dnesnich cenach by to ale dokonce nemusel byt problem, 128 MB bude asi minimum pro slusnou praci slusnych stroju.(Jde o akceleraci 3D funkci,malokdo si uvedomuje,ze i zvuku). Ukrutne roste zatizeni processoru,chytaji se P III a AMD sedmickove rady. Proste a jasne,pokud neni PC necim hodne rychlym,bude delat potize. U P III 800 a BX chipsetu na 133 MHz,nebyl duvod odintalovat DX 8,zato K6 nebo starsi Celerony nestihaly,modra smrt,etc.VIA ma nove ovladace 4in1. Odinstalovat se da Uninstalerem DX,ale neni to kompletni,zustanou zapisy v Registru,lepsi je zalohovat jej cely(mozna i WINDOWS),no a potom to zlobi pri reinstalaci. Jestli ma nekdo SB Lajva nebo dokonce 5.1,poradnou grafarnu(G400,GE FORCE),nove ovladace pro DX 8, je to neskutecne znatelne. Pro 3Dfx jsou opravne patche,kupodivu 3Dfx II jede spolehlive a III dela chyby. Vetsina novejsich her ma nove patche rovnez,se starsimi je potiz vzdycky.