Directx 11

Ahoj, slyšel jsem, že až bude directx 12, tak bude na hry mít 8 jáder, protože díky directx bude využívat více jáder. Mám fx-8320 a R9 280x půjde directx 11 nějak updajtnou na directx 11 ? Nebo budu muset koupit novou grafiku ?

Odpovědi na otázku

Jiste,ze novou jak jinak.

Už jsem si to zjistil jinde. A ro co jste napsal není pravda, ale děkuji.

Kde jsi slyšel takovouhle slátaninu?

Čelt jsem na internetu. Půjde to teda "apdejtnout"?

Zkus si ten dotaz po sobě přečíst a sám zjistíš,že píšeš nesmysly.

Sice to není stejný článek..http://www.svethardware.cz/amd-sazi-na-directx-12-ze... prosím raďte jen ti, kteří tomu rozumí.

tak si to precti a pokud nerozumis psanemu textu tak je slozite ti to vysvetlit

Četl jsem předtím jiný článek, kde to nebylo napsáno, tak jsem se zeptal tady a zjistil jsem, že tomu rozumím víc já, než pár volů tady, kteří jsou hned nepříjemní nebo "radí", i když nic nevědí.

Problem je v tom ze nedokazes napsat otazku tak aby davala smysl.Pravdepodobne jsi se chtel zeptat zda pujde nejak ugradnout DirectX 11 na DirectX 12:Odpoved zni: - budes potrebovat Windows 10 + ovladace VGA udelane pro Win10, tj. WDDM 2.0 - budes potrebovat aplikace/hry ktere jsou psane pro DirectX 12, u starsich aplikaci/her se zmeny nic moc nezmeni - potrebujes HW ktery ma podporu DirectX 12, rozlisuje se nekolik urovni podpory, tva VGA ma podporu plnou (alespon se to zatim tvrdi).