» Poradna » Ostatní

Directx 11

Zdar mám grafiku GeForce GT 330M jak zjistím jestli mi zvladne Direst 11

Odpovědi na otázku

UTFG

ukážu ti jak to funguje: http://www.strejda-google.cz/

LOL Tak o této nadstavbě Googlu jsem nevěděl !

jimmbo205 jak prosim,udelas to video s tim auto najitim?Diky.

Se koukni do zdrojáku, ne?

Jako že bys na tom shitu něco zkoušel hrát? To je nemožný, k hraní na rozumný detaily se dneska doporučuje vždycky karta s označením x50 nebo x60 (čili od 450 vejš). Tyhle nižší modely jsou k ničemu a sloužej v podstatě jako integrovaný grafiky jen na základní hry. A DX11 samozřejmě tenhle shit nezvládá.

hraju CALL of DUTY Black OPS 2 a v pohodě

No moc v pohodě asi ne....možná tak na 640x480 a minimální detaily. A i tam by bylo FPS dost nízký.:D

me cod black ops 2 jede v pohode na high na hd 4850 GDDR3,akorat ten crysis 3 ne

v takový pohodě jako to hraješ ty, bych to nechtěl hrát ani v tom nejpohodovějšímu snu

No takže asi toľko:Direst 11 - to zvládne. DirectX 11 - to nezvládne, lebo to nepodporuje (podpora len DirectX 10.1, Shared Model 4.1)

AIDA64 > Zobrazení > GrafickýProcesor(GPU) > HWPodporaDirectX