» Poradna » Programy

DirectX - NT 4

Chcel som si nainstalovat Windows media encoder 7 na konvertovanie .avi do .asf formatu, a pyta po mne DirectX 6 a vyssi, poradte kde ho najdem, ale pre Win NT 4 !!!

Odpovědi na otázku

musis si nainstalovat Service pack 6a tam je DX7. pak ti to pude

na to jste dosel jak?

Nechodí náhodou DirectX 8.0 pro Windows 2000 i pod Windows NT 4.0?

Do NT 4.0 se žádnej upgrade DirectX normálním způsobem doinstalovat nedá, zapomeňte na to...

Stranky MS DiretcX:Q. Is DirectX compatible with Windows NT 4.0?A. Yes. However, the only version supported on Windows NT 4.0 is DirectX 3.0a. You must also install Windows NT 4.0 Service Pack 6.

pozrite si toto, myslel ze pojde, tak naco pisu potom somariny ??www.activewin/directx/d8eng2000.shtml

Upgrade DX 8.0 pro Win2000 byl na posledním CD v Computeru. Zkoušel jsem to instalovat, ale NT 4.0 to odmítly.Mrkvosoft nikde na svém webu netvrdí, že upgrade je i pro NT 4.0. To si tam přidali ti chytráci na webu co uvádíš (mimochodem v odkazu jsi vynechal .com).Je vidět, že Mrkvosoft už na NT 4.0 zvysoka prdí.

Nejde spíš o DirectX Media 6.0 (což je něco jiného než samotné DirectX). Sám mám NT 4.0 a DX Media 6.0 jsou jedinné, u niž nebyla odmítnuta instalace. Lze je v pohodě stáhnout z webu Mrkvosoftu.

Nekde na ftp lze stahnout soubor ktery se jmenuje NT4DX5.exeale zadny zazrak bych od toho necekal...

WMP7 je urcena jenom pro W98/ME/2000. Do WNT4.0 vyssi DX nez 5.0 nedostanete. Je nutno se s tim smirit. Tu DX 5.0, ktera neni oficialni jsem na WNT4.0 zkousel a zatim bez problemu.

Windows NT4,0 má Open GL a Direct X maximálně 3,0a tím končím tvá Máňa, dál neni a nebude nic.

vsetkym dakujem za pomoc a odpovede, problem je vyrieseny, nainstaloval som na win nt 4 DirectX media 6.0 a slape to ako ma, pre Batmana : neviem preco pises ze WMP 7 je pre win 98/me/2000, ja som sa nepytal ci wmp 7 ide na nt, ja som spominal ze mi nechce behat Windows media encoder 7 a to je nieco ine ako wmp 7 ! WME 7 je na konvertovanie .avi do .asf formatu .Ale vravi problem sa vyriesil a slape to.Este raz dik vsetkym