» Poradna » Programy

DirectPlay - Hledání požadovaných souborů

Zdravím, mám takový problém s DirectPlay. Chtěl jsem si zahrát hru a ta po mně DirectPlay vyžadovala, tak jsem dal instalaci, jenomže se mi otevře pouze okno Funkce Windows s nadpisem Hledání požadovaných souborů. Mám to takhle spuštěné přes půl hodiny a nic. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

DirectPlay je sucastou instalacie DirectX,pokial sa vyskytuje chyba v direct play,v nejakej aplikacii,je potrebne instalovat upgrade prislusnej verzie DirectX,ktora je potrebna na beh konkretnej aplikacie...