» Poradna » Mobily

Dilema

Zdar,ch si zeptat,rozhodují se mezi SGS4 mini a HTC one mini,tak se chci zeptat jestli někdo nemá s nimi zkušenosti,popř jiný telefon do 7k.

Odpovědi na otázku

Kup si oba a ten co si přestane líbít vyhoď do šrotu

Kdybych mel na oba,pořídil si něco jinnyho ;)

Nedávno tu byla podobná otázka (nevím jestli jsi to nepsal ty) na nejlepší design elefonu, a potom taky na nejlepší telefon do 8 tisíc....Ty se neumíš rozhodnout sám? Internet nefune? Recenze na telefony nikde nejsou? Ty nevíš sám na co všechno chceš telefon používat? Jaké funkce jsou pro tebe nezbytné a naopak jaké nepotřebuješ? Pokud toto nevíš ty sám - odkud to máme vědět my?

Nedávno? "Podobné" dotazy na téma "co je nejlepší" a "co byste mi doporučili vy, protože já sám jsem blb a nevím jestli chci od ježíška tříkolku nebo vláček" jsou tady přece dnes a denně Jak se asi bude někdo, kdo není sám ani schopen vyřešit neřešitelné dilema co si má koupit na hraní, bude vživotě rozhodovat v opravdu zásadních věcech, to si raději ani nepředstavuju ....

No,kdybych tomu rozumnel,ale já se v mobilech moc nevyznam,proto se tady ptam,a odpovědi stylu "To se neumis rozhodnout sam" mi hrozné pomuze

No já bych řekl že pomůže, sleduj. Čím více dostaneš těchto odpovědí, tím dříve začneš ( protože umíš číst, psát a počítat evidentně ) používat vlastní mozek. Určíš si co od toho telefonu očekáváš, kolik do něj hodláš investovat, sedneš si k internetu a budeš hledat takový telefon, který splňuje TVOJE VLASTNÍ kriteria, začneš aktivně využívat Nápovědy a FAQ na serverech a výsledek bude jaký? Ano, správně, nejenže si rozšíříš obzory svých znalostí, ale nakonec budeš mít sám radost z toho, že jsi taky konečně pro sebe něco udělal sám a bude to pro Tebe mnohem užitečnější, než napsat stupidní dotaz a čekat na to co Ti tady může kdokoli nabulíkovat, protože se ani nebudeš obtěžovat zjistit si fakta a vyhodnotit situaci, je to tak?

Pak, až si tedy na základě VLASTNÍCH požadavků a kriterii něco vybereš, mužeš si své doměnky eventuelně ověřit tak, že se tady zeptáš stylem "Hledal jsem telefon který by měl to to a to, stál tolik a tolik a našel jsem tohle a tohle, je to OK?" ... to už by mělo hlavu a patu ....

Tady to nepomůže?S4 mini: http://samsungmania.mobilmania.cz/clanky/samsung-galaxy-s4-... One mini: http://www.mobilmania.cz/clanky/htc-one-mini-hlini... Když to obojí přečteš tak přece musíš mít jasno, který z nich lépe splňuje tvé požadavky.Nebo to porovnej přímo:http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/sc-63-c-1/...