» Poradna » Windows (a jiné OS)

Dilema jazyka u herního notebooku.

Koupil jsem herní notebook a mám na výběr mezi United States (English) a českou mutací, přemýšlím kterou zvolit. Dosud jsem měl na jiném mutaci českou, vím, že tam není AI asistent (Cortana), je tam jen jákýsi pahýl Searchui ale nedá se konfirgurovat.Stojí za to tahle funkce? Je tam ještě něco jinak?

Odpovědi na otázku

To jsou v herním pc ty nejpodstatnější funkce. Jen v CS ti to přidá alespoň 200 fps....

Výběr jazyka je podstatný, čeština nemá asistenta. Zkus zapomenout slovo herní. Napadá tě už inteligentnější rada?

Se slovem "herní" jsi začal ty. To už jsi zapomněl stejně jako původní nick?Co ti brání si to zkusit? Jazyk jde u W10 libovolně měnit, takže když ti to nebude vyhovovat, změníš si ho na jiný. Třeba na čínštinu.

Mé jméno je Venca pikolík,Co ti brání si to zkusit? Jazyk jde u W10 libovolně měnit, takže když ti to nebude vyhovovat, změníš si ho na jiný. Třeba na čínštinu. To jsem si říkal taky, ale čínština tam není, jen italština, španělština a portugalština.Nevýhoda je pak v překonfigurování všeho, kdyby se to dalo přepínat bez nové instalace byla by to jiná. Nojo no, hodím si korunou. Radši bych češtinu bez omezení ale zkusím EN. Tak jsi mi moc nepomohl

Jakýkoliv jazyk si přidáš v Nastavení > Čas a jazyk > Jazyk > Přidat preferovaný jazyk. Jak prosté, milý Watsone.

A pokud se Ti jedná o kompletní převedení Windows do jiného jazyka, tak Nastavení > Čas a jazyk > Jazyk > Přidat jazyk zobrazení Windows z obchodu Microsoft Store.

Jazyk si můžeš doinstalovat jaký chceš. To že to neumíš, neznamená, že to nejde, ani že jsem ti nepomohl:https://youtu.be/kKUQMje4--QAle klidně si trvej na svém a systém si místo toho při každé změně jazyka přeinstaluj...

Jo tak máte pravdu už jsem to zkoušel a jsem překvapený, že to jde

V jednom vlakne 3x zmena nicku, uz aby ti to zamkli.

Snad udrží aspoň moč, když už nedokáže udržet jednu hloupou přezdívku.