» Poradna » Programy

Diktafony Sanyo - zkušenosti

Hoj ve spolek,vybírám diktafon a padl mi do oka Sanyo ICR B180NX. Výbavou by mi vyhovoval, ale neznám kvalitu snímání zvuku (na jakou vzdálenost je to OK). Zajímaly by mě i obecně zkušenosti s diktafony firmy. Na netu není o diktafonech nula nula nic, takže jestli máte pro mě nějaku i alternativu,  .. tak díky za vše.

Odpovědi na otázku

Kdysi jsem vybiral, ktery koupit a dospel jsem k zaveru ze:Reproduktor musi mit dopredu jinak musis nastavovat velkou hlasitost a stejne nemusi byt dobre rozumet.Zkouseny digi model Olympus neco480PC prestoze se honosil velkym napisem USB2.0 prenasel data do pc rychlosti asi 10kB/s.Mikrofon to je problem nejvetsi, nastavitelnou a dobrou citlivost mel model paskovy, tomuto se nevyhnes nez vyzkouset na vlastni usi.