» Poradna » Programy

DigiVOX mini III

Ahoj,

koupil jsem si USB TV karto DigiVOX mini III a mám problém se spuštěním.
Instalace proběhla v pohodě, ale při spuštění MediaCentru mi to vypisuje, že zařízení není zapojeno, nebo je používáno jinou aplikací, kterou mám vypnout a zkusit znovu. Tu aplikaci to samozřejmě neukazuje.
V hardwarových profilech ukazuje, že karta pracuje správně i DO funguje.
Neměl někdo podobný problém, nebo nemá někdo nápad jak to rozchodit?
Ještě mě napadlo nainstalovat nejnovější ovladače, ale v případě kolize s jinou aplikací toto asi nepomůže, nevím.

Počítač by to měl stíhat. P2.4, 1024MB RAM, ATI Radeon 256MB RAM.

Minimální konfigurace udávaná výrobcem je procesor 1.6, 512MB RAM.

předem díky

Odpovědi na otázku

Nevím, zda pomohu. Spíš se zeptám. Je to opravdu DV III, opravdu je tam "III"? Já mám DV II (USB dongl) a není problém. Pokud jsi se v označení speltl, možná bychom to mohli prokonzultovat.

Skutečně je to DV III. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp...

Ještě mě napadlo, jestli náhodou WinXP nepřiřazují zařízení písmeno, které je používáno něčím jiným, např. DVD-ROM.
Mám dve DVD, dva HD, internet v USB.

Já se jen opatrně zeptám. Co bylo při instalaci provedeno jako první? Zapíchnutí donglu? Pak máš problém. Nikdy, opakuji to, nikdy nepokazíš, když nejprve instaluješ a pak zapojuješ. Opak může přinést velmi těžké problémy, hraničící až s přeinstalací.

Samozřejmě napřed instalace a potom zapíchnutí.
Už jsem jednou něco takhle zk...il a dávám si bacha.

Pak, za předpokladu, že jinak byl OS "čistý" funkční apod., bych se zajímal o chat s DV III, nebo to zkusil u kamaráda, nebo použil fungl novou instalaci na vyzkoušení. Pokud používáš klonovací SW, není to absolutně žádný problém.

Tak jsem to zkusil v práci a tam to běží. Počítač je úplně stejnej jako ten co mám doma.
Doma mám signál a nejde to a v práci to jde, ale zase nemám signál. bych blil

Trochu prošmejdit komp. Jinak klidně ti doporučím, ale na to určitě přijdeš sám, takže jen schematicky: místo pro partition, úklid OS, hladká, samozřejmě nedodělaná instalace nového a hlavně teď to HLAVNÍ, totiž instalace Voxu. A byl bys okamžitě v "obrazu".

OS bych přeinstalovával dost nerad, nemám kam zálohovat.
Nebo to bylo myšleno jinak? Kdyžtak mě trošku nakopni, nejsem žádnej velkej odborník.

Ne bylo to myšleno tak, jak nechceš. Pokud nemáš kam "složit" data, tak výpomoc kamaráda, cokoliv, kam se OS vejde, ale zároveň aby to fungovalo taky tak, aby to zas bez problémů mazalo nazpět.l