» Poradna » Programy

Digitály střední třídy

Dobrý den,rád bych koupil digitální fotoaparát, čtu recenze, novinky. Byl bych ale rád za  nějaké vlastní doporučení na digitál který používáte. Měla by to být už taková ta střední třída, kde se dají nastavit různé vlastnosti. Podmínou je stabilizátor obrazu. Počet megapixelů není tak důležitý. Kolem 4-6. Cenová relace kolem 10 000,--Líbí se mi Canon A600. Děkuji za Vaše osobní tipy, protože rady uživatelů a majitelů těchto fotoaparátů jsou vždy lepší než reklamy od výrobců. Díky

Odpovědi na otázku

Panasonic LUMIX DMC -FZ7

Canon A600 neznam ,nepletes si to sA610 nebo A620.Jinak A610 ma v cene do 10000 asi nejlepsi pomer cena vykon malych kompaktec ,ale CANON nema stabilizator.Jinak uz psal tak neni spatna volba FZ7 nebo ted se doprodava Canon S2 IS. Ale oba fotky jsou nad deset disic a nezaúpomen ze musis jeste dokoupit pametovou kartu a pripadne baterky.zkus napsat co budes prevazne fotit(napr. interiery,vyrobky,parby, zvirata v zoo, architekturu......)kazdej fotak se hodi na neco jineho, univerzalni fotak neexistuje. Jak bys chtel aby byl fotak velky. Pak by se ti dalo lip poradit.

překlep, omlouvám se. Myslím CANON A700Bude to rodinný fotoaparát, takže různé věci...normálka. Žádné plakáty. Takže spiše interiery (oslavy) nebo exteriéry (dovolená).diky

Panasonic DMC-FZ7 popr. Sony DSC-H2.

panasonic FZ7