» Poradna » Programy

Digitální zrcadlovka

Ahoj,rozhodl jsem se koupit si digitální zrcadlovku...nikdo z mých blízkých ani kamarádů žádnou nemá a já nerad kupuju něco o čem nevím, že bude fungovat tak jak si budu představovat. Rád bych se vešel do ceny okolo 25tis. A pokud možno tak i s objektivem 38-380. Za radu předem moc děkuju.

Odpovědi na otázku

Proc chces zrovna tenhle rozsah?

ten rozsah chci kvůli tomu, že nejčastěji budu fotit sportovní fotografie...nejčastěji na vodě...)

Tak si kup třeba D 50 se základním objektivem (18-55, eq 27-90) a přikup si 70-300 (eq 112-480) a je to. Do 25k se vejdeě. Nikon má výhodu že po bazarech seženeš mraky objektivů; D50 (ale i všechny Nikony Dxxx) jsou kompatibilní i s "filmovými" objektivy. Ty lze leckdy sehnat za pakatel.

Moc děkuju