» Poradna » Mobily

Digitální zápisník s pamětí

Dobrý den,sháním nějaký digitální zápisník/tablet na psaní s pamětí. Našla jsem akorát samé tablety, kde můžete jenom psát a potom stránku zase vymazat bez možnosti uložení do telefonu/pc a nebo destičky např. od wacom, kde ale stále musíte psát na papír, což není zrovna můj záměr. Nevíte někdo o něčem?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Co chceš zaznamenat? Jenom text, nebo i grafiku?

Kdyby šla i grafika, bylo by to lepší, ale obejdu se jen s textem

Tak k tomu poslouží snad jakýkoliv tablet, ideálně tedy se stylusem. A nemyslím tím destičky od Wacomu, ale tablet jako plochy počítač :)

Dokonca to dokážu i mobily....

Na psaní možná stačí kapacitní stylus za 30 korun a čínský tablet, ale na kreslení to chce digitizér Wacom a ten má z Android zařízení snad jen Galaxy Note. Acer měl nějaké Win tablety saktivním perem a Toshiba měla něco s Wacomem, ale bylo to dost drahé.

samsung note

Wacom Bamboo Folio - ale není to levné a píšeš na papír:https://www.alza.cz/wacom-bamboo-folio-large-... mají i menší.Jinak holt zkusit, zda někde nekoupíš bazarový tablet Samsung Galaxy Note 10.1 nebo 8.0, případně telefon Galaxy Note, ale ten je celkem malý. Note 4 by mohl jít ještě koupit za nějaké normální peníze, Note 5 už je myslím dost drahý.