» Poradna » Programy

Digitální TV vypadává a kostičkuje.

Taky vám to dělá?ČT1, ČT2, NOVA, ČT24, SPORT, ty jdou perfektně.Ale Prima, óČKO, TOP TV nepravidelně vypadává zvuk a zamrzá obraz a kostičkujou. Dělá mi to asi dva dny (myslím), Přičemž signál se mi nějak nezměnil (asi 60%) kvalita však kolísá mezi 0 a 100% velmi rychle - to jsou asi ty výpadky. Nemaj tam oni chybu?Jedná se o vysílání z Prahy na 46 kanále. Kanál 25 je OK.

Odpovědi na otázku

Dělá mi to taky, už mi s tím jdou na nervy.

Mě taky, manželka sleduje nějakej film na Primě, tak jsem ji to musel přehodit na analog. Taky mě ještě napadlo, že by to mohlo dělat, že vysílaj tři vysílačema (Strahov, Ládví, Zelený Pruh) na jednom kanále (46) a že se tlučou dohromady, ale to je asi blbost, co?Spíš zkoušej co vydržíme, a jak velkou nekvalitu mohou dopustit, než budou lidi řvát, aby tam mohli nacpat víc kanálů...

To je normální u digitálu, že jedou všechny na jednom kanále. Dělá to celej multiplex B. Nejvíc mě štve, že si nemůžu ani k tomu pustit zvuk z analogu, protože to je o tři vteřiny rozjetý.

Mně to dělá i u analogu, ale jen občas a je to jen na chvilku. Ale každopádně to nase*e. Nejdřív jsem si myslel, že to dělaj schválně, ale už jsem to zaznamenal i u reklam.

Mám stejnou zkušenost, Prima je přes digi neposlouchatelná a už dlouho s tím nikdo nic nedělá.

Usmívejte se, bude hůř....

Jo,jo to sou výhody digitálního vysílání Teorie je vždy nádherná že?

Nám to na 46. kanále dělá taky. Naštěstí máme do televize zapojený jak set-top-box, tak i analog a tak to zatím řešíme tak, že Primu přepneme na analog (Óčko a TOP TV pochopitelně ne), ale co až jednou ten analog vypnou? Udělají s tím do té doby něco?!

Praha-kabel UPC to samý a ještě občas lítaj přes obraz pruhy,jak,když někdo něco zapíná.

A co na to RPRTV Rada pro rozhlasové a televizní vysílání???Za naše prachy, úúúúplně zbytečná banda blbcú."Matýsek se posral", z filmu S tebou mně baví svět, je podle těch volů závadná věta, která se smí vysílat až po 22:00 hodině.Ale zavádějící reklama na e-Banku, jim nevadí, a to už vůbec nechci mluvit o různejch "Vyhulenejch".V tomhle státě, může mít razítko, kdejakej blb. ZA NAŠE PRACHY.

Podekuj volicum.

jj Upc mrvi i to CT1, CT2, Nova, Prima. Oni by snad nejradeji nacpali do jednoho digi vysilani 100 kanalu. Me se to rozjizdi, zmrtvuje a jiny patvary vcetne kosticek ziskava i pri docela klidnych scenach, takze pouzivaji pravdepodobne i nejaky zpusob priorit. U reklam to nemam, pouze u jejich prechodu, ale ja na reklamy zas tak moc nekoukam.Ty pruhy, zalezi jake jsou a pokud to neni ruseni okoli, stalo se mi, ze v skrini UPC meli zrovna muj kabel uvolnenej a protoze krabici meli hned u dveri, kazdy kdo prosel kolem a dvere se zabouchly, videl jsem to v obraze.

Je to zoufalé, proč to platíme když to nefunguje.......