» Poradna » Programy

Digitální podpis - ověření certifikátem

Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat. Jakým programem podepisujete vaše dokumenty. Myslím tím digitální podpis formou certifikátem. Mám od české pošty, ale ten je bohužel na 30 dní. Znáte nějaký jednoduchý prográmek zdarma? Nebo jaký používáte vy? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Myslím, že PDF dokumenty lze digitálně podepsat v bezplatném Adobe Acrobat Reader DC (v menu Nástroje - Podepsat)