» Poradna » Ostatní

DIGI TV problem

Digi uz mam asi 14 dni, prvni tyden vse OK. Druhy tyden mi to zacalo blbnout a jdou jen 2 programy (CT24 a U). U ostatnich programu mi to pise Smartcard hlucha, smartcard neplatna. Kdyz pristroj vypojim a necham chvili "odpocnout" a nasledne ho zapojim, pak je to opet OK, ale jen na cca 10 minut. Volal jsem 2x na info a tam mi rekli, ze mam vytahnout kartu a na chvili vypojit pristroj. No pomuze to, ale jen na chvili. Prosim o radu, dekuji.

Odpovědi na otázku

Tak tam zavolaj znovu a povedz, že ich rada nerieši tvoj problém.

No tak jim tam zavolej a rekni, ze to nepomaha. My tady s tim nic nevyresime. Oni ti ten pristroj musi opravit/vymenit.

Jasne reklamace,ja mam taky DIGI a vse v poho,svara mel stejny problem a pristroj mu vymenili.Ted to ma OK