» Poradna » Programy

Digi kamera

Zdravim, otec koupil dom videokameru (digi). Tvořil sem nějaký videa, fšechno frčí jak má (nahrání videa z kamery, editace, export -> avi, mpeg...) Ale nemůžu ty videa nahrát zpět do kamery na pásku (kazetku). Píše mi to, že není připojená kamera... I dyš sem to zní samozřejmě tahal... (os WXP SP2, pinnacle studio 9). Díky za odpověď :)

Odpovědi na otázku

A nebude to tím, že to ta kamera neumí? Základní modely mají jenom DVout a nemají DVin.

Kurník To mi snad ani neřikej... Tak na to musim kouknout do manuálu

Já jsem to stejně nikdy nepotřeboval. Video stáhnu do PC, sestřihám, uložím v MPEG2 na HDD (průběžně zálohuju na DVD+RW, když je toho na DVD, tak udělám dvd authoring a vypálím na DVD. Soubory na disku si stále nechávám, jako zálohu.

Tjn, ale dyš děda natočí třeba babiččiny narozky, tak jí asi DVD k ničemu nebude  Ale dík za post

Z presneho nazvu kamery se da zjistit, zda ma odemceny DV in. Ovsen ten nazev mi tu jaksi chybi...

Z krabice:  SONY DCR - HC18E

Tak díky fšem zúčastněným, nevěděl sem, že to je DV in... Koukal sem na web, sice tam není tahle 18ka, ale 17 a ani 19 to nemaj, takže prd... Neumí to mrcha...