» Poradna » Web a internet

Diep.io nekonečné načítání

Zdravím,jde o takovou blbost, ale stejně bych si to doma rád zahrál. Stránka Diep.io načte, zobrazí se výběr módů a Connecting, po cca 20 - 30 vteřinách se stránka „aktualizuje“ (zčerná a zobrazí se znovu, nenačte celá znovu) a stále píše Connecting.Vyzkoušeno a nefungovalo:VPN (3 různé)Jiný prohlížeč (také 3 různé)Jiný počítač domaPřepnutí na WIFI - 5 i 2,4 GHzVyzkoušeno a fungovalo:Počítač připojený na mobilní data z telefonu, načetlo prakticky ihned.Takže se domnívám, že jde o chybu přímo v domácí síti, ale nejsem takový zkušený, abych ji odhalil. Budu rád, za každou radu. Děkuji.Pingnutí funguje v pohodě (4S/4R, Min/Avg/Max latency - 8/15/24 ms)Konzole prohlížeče:Failed to load resource: net::ERR_CERT_DATE_INVALIDbuild_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1 Downloading d.js...build_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1 1 dependencies leftbuild_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1 wasm streaming compile failed: TypeError: Failed to execute 'compile' on 'WebAssembly': Incorrect response MIME type. Expected 'application/wasm'.Module.printErr @ build_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1build_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1 falling back to ArrayBuffer instantiationModule.printErr @ build_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1build_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1 0 dependencies leftbuild_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1 Running...build_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1 amp-inabox.js:136 Powered by AMP ⚡ HTML – Version 2010122315000 https://diep.io/9WebSocket connection to '<URL>' failed: WebSocket Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Nevím k čemu ten šílený výpis. Prostě si nastav jiné DNS v počítači

Jak jsem psal, orientuju se, ale nejsem odborník, tak aby to bylo pro jistotu všechno, kdyby něco z toho mělo pomoct.DNS v počítači kde? Na routeru máme DNS přímo od poskytovatele na statické IP.Děkuji

"Na routeru máme DNS přímo od poskytovatele na statické IP" nastav to treba na 1.1.1.1 nebo 8.8.8.8

Tak super, v tom routeru to přepiš, jak píše Dejv. Ony ty DNS poskytovatelů, zvlášť těch různých vesnických garážových firem často bývají takové polofunkční.

Takže na routeru v záložce nastavení IPv4 jsem nastavil primární DNS na 1.1.1.1 (sekundární jsem jen vymazal, píše, že je nepoviný) i na 8.8.8.8, ale nic z toho nepomohlo. Dělám to špatně?

Ještě je potřeba po nastavení restartovat router i připojená zařízení.

Zkusil jsem i primární a sekundární nastavit na jedničky, druhý na ty osmičky a naopak a i to stejné nastavit.

... a nastavil jsi to i ve Win10? ... zde: https://ctrlv.cz/XMUj ...

To nemusí, pokud má nastaveno automatické získání z DHCP.

... ale "co tam má nastaveno" bych si nebyl jistý ... ale, když píše, že " se vyzná " ...

... teda oprava: ..."orientuju se" ...

Ve Win je nastaveno automatické u DHCP i DNS.

A nebo použij tenhle prográmek: https://pcworld.cz/downloads/freeware-dns-ju...

Použil, nastavil, všechno restartoval a nic.Konzole hlásí stálebuild_fbc9a4fc22fcb8c72a8628d3e77b3d87ad2b7d8c.wasm.js:1 WebSocket connection to 'wss://bhcx.s.m28n.net/' failed: Error in connection establishment: net::ERR_CONNECTION_CLOSED

... zkus ještě " Resetování sítě " ve Win10, zde: https://ctrlv.cz/bGp3 ...

Provedeno a stále nic. Tady pro jistotu:https://ctrlv.cz/FdTO