» Poradna » Programy

Diakritika v programu

v programu   Picasa   se mi  špatně zobrazuje diakritika stejně jako třeba v  Hp memories disc  a pod. Jde s tím něco dělat (v Xp  home) ? Za jakoukoliv radu  díky.

Odpovědi na otázku

Zontroluj si v ovladacich panelech / Mistni a jazykove nastaveni / Upresnitzda tam mas nastavenu Cestinu

V jazykovém nastavení je to jak má být ,tak nevím...

Jeste mne napada moznost, ze instalaci nejake aktualizace se rozdrbaly systemove fonty. Zkus na tom samem miste to zmenit na anglictinu a po restartu zase zpet na cestinu

Nepomohlo ale i tak  dík.