» Poradna » Ostatní

Diablo 3

Zdravím, chtěl bych se zeptat těch, co Diablo 3 hráli na obtížnost Expert... Připadá mě, že je to až moc lehké. Za celou hru nemusím skoro vůbec doplnit život, tak rád bych věděl, jestli něco v nastavení neovlivnuje obtížnost. Jsem na začátku třetího Aktu a mám 46 lvl... připadá mě, že je to až moc hodně.

Odpovědi na otázku

Úplně všechny dnešní hry jsou strašně lehké. Zahraj si Maria, nebo Tetris a bude ti to několik hodin trvat, než se někam dostaneš. Všechny hry dod roku 1970-2003 jsou obtížné.

No já vím... ale u Diabla jsem to nečekal. Na toho Experta je to podezřele lehké... tak jsem myslel, že mám něco v nastavení spatně.

Myslím, že diablem 1 by jsi udělal líp. To je obtížný, i na easy.

Diablo 1 a obtížné? To ani náhodou.

Zalezi na osobe. Ja treba davam vetsinu modernich fpsek rovnou na hard/veteran , ale tnam lidi, kterym to dela pomalu problem i na easy... Zase treba vubec nedavam vubec lolko, dotu, ...

Jak Diablo 1 souvisí s FPS? Navíc tam žádná obtížnost Easy není. Pouze Normal/Nightmare/Hell. Co si pamatuju, tak všichni hráli na Hell.

jo.. ale až po tom, co si museli projít ty 2 obtížnosti před tím...

To jenom v singlu. V multi stačilo mít určitý level a mohlo se jít kamkoliv.

je to 3. obtížnost z 10... Nevím teď už, jestli můžeš mezi nima volně přecházet.. Ale pokud by ses přepnul teď na Master, tak tam už s elitkama budeš mít velkej problém a na Tormentu by si tě některý potvory dávaly na jednu ránu...

Ono je tam sice 10obtiznosti ale vsechny jsou hrozne lehke.Zacala nova sezona a uz temer vsichni chodi nejvyssi obtiznost a pomalu vse zabiji na 1ranu .Diablo 3 bylo tezke jen za dob vanilly.Nebyl problem progressovat Beliala i mesic! na inferno obtiznosti.

pravda.. původní inferno byl masakr... většinou teda masakrovali tebe